Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

UWAGA !!!

informujemy że z powodu zamknięcia szkół i przedszkoli, działania placówki zostały zawieszone od dnia 16.03.2020r do  25.03.2020

Harmonogram działań świetlicy od XI 2019

Działanie: Termin: Miejsce:
opieka wychowawcza od 01.11.2019
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

UWAGA:

Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno, I piętro
terapia  indywidualna (rehabilitacja
ruchowa, terapia psychologiczna,
pedagogiczna, integracji sensorycznej,
logopedyczna, biofeedback)
od 01.11.2019 ,
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

UWAGA:

Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno, II piętro
terapia grupowa: logorytmika od 01.11.2019,
środa,
godz 14.00-16.00

UWAGA:

w dniu 11.12.2019r zajęcia odwołane z powodu nieobecności  logopedy

w dniu 27.11.2019r zajęcia odwołane z powodu nieobecności  logopedy.

Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno, II piętro

Harmonogram projektu 2017 – 2019 r.

Działanie: Termin: Miejsce:
opieka wychowawcza 01.06.2016 – 31.10.2019,
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

UWAGA:

W dniu 24.06.2019r o godz 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny który odbędzie się na boisku Orlik na Borkach koło Dmosina. Zajęcia w tym dniu są odwołane

w dniach: 02.05.2019 świetlica będzie czynna w godz 9.00-14.00

w dniach: 24.12.2018 – 31,12.2018, świetlica będzie czynna w godz 9.00-14.00

W dniu 28.06.2018 godz 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny który odbędzie się na boisku Orlik na Borkach koło Dmosina. Zajęcia w tym dniu są odwołane.

w dniach: 30.04.2018, 02.05.2018, 04.05.2018 świetlica będzie czynna w godz 9.00-14.00

w dniach: 27.12.2017, 28,12.2017, 29,12.2017 świetlica będzie czynna w godz 8.00-16.00

Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno, I piętro
terapia  indywidualna (rehabilitacja
ruchowa, terapia psychologiczna,
pedagogiczna, integracji sensorycznej,
logopedyczna, biofeedback)
——————

01.06.2016 – 31.10.2019,
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

UWAGA:

od dnia 18.02.2019 r rehabilitacja ruchowa  jest prowadzona przez Panią Magdalenę Walicką

od dnia 10.01.2019 nie będą się odbywały zajęcia rehabilitacyjne z powodu długotrwałej nieobecności rehabilitanta. Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco.

w dniach 29.01 – 05.02.2018 nie będą się odbywały zajęcia rehabilitacyjne z powodu nieobecności rehabilitanta

w dniach:
27.12.2017, 28,12.2017, 29,12.2017
świetlica będzie czynna w godz 8.00-16.00

Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno, II piętro

Zajęcia grupowe: DOGOTERAPIA / LOGORYTMIKA

miejsce: Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno

Informujemy że z powodu długotrwałej nieobecności dogoterapeuty zajęcia dogoterapii zostały zastąpione zajęciami z logorytmiki, prowadzonymi przez logopedę Panią Martynę Brolę

02.10.2019r (śr) – godz: 14.00-15,00; godz: 15.00-16.00

09.10.2019r (śr) – godz: 14.00-15,00; godz: 15.00-16.00

16.10.2019r (śr) – godz: 14.00-15,00; godz: 15.00-16.00

23.10.2019r (śr) – godz: 14.00-15,00; godz: 15.00-16.00

30.10.2019r (śr) – godz: 14.00-15,00; godz: 15.00-16.00

04.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00; godz: 15.00-16.00

11.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00; godz: 15.00-16.00

18.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00; godz: 15.00-16.00

01.12.2017 (pt)  godz: 15.00-16.00
04.12.2017 (pn)  godz: 14.00-15.00
08.12.2017 (pt)  godz: 15.00-16.00
11.12.2017 (pn)  godz: 14.00-15.00
15.12.2017 (pt)  godz: 15.00-16.00
18.12.2017 (pn)  godz: 14.00-15.00
22.12.2017 (pt)  godz: 15.00-16.00
27.12.2017 (śr)  godz: 14.00-15.00

Zajęcia grupowe: LOGORYTMIKA

miejsce: Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno

01.10.2019 (wt)  godz: 14.00-15.00

03.10.2019 (czw) godz: 15.00-16.00

08.10.2019 (wt)  godz: 14.00-15.00
10.10.2019 (czw) godz: 15.00-16.00

15.10.2019 (wt)  godz: 14.00-15.00

24.10.2019 (czw) godz: 15.00-16.00

29.10.2019 (wt)  godz: 14.00-15.00
31.10.2019 (czw) godz: 15.00-16.00

04.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00
06.12.2018 (czw) godz: 15.00-16.00

11.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00
13.12.2018 (czw) godz: 15.00-16.00

18.12.2018 (wt)  godz: 14.00-15.00
20.12.2018 (czw) godz: 15.00-16.00

27.12.2018 (czw) godz: 15.00-16.00

05.12.2017 (wt)  godz: 15.00-16.00
07.12.2017 (czw) godz: 14.00-15.00
12.12.2017 (wt)  godz: 15.00-16.00
14.12.2017 (czw) godz: 14.00-15.00
19.12.2017 (wt)  godz: 15.00-16.00
21.12.2017 (czw) godz: 14.00-15.00

Strefa Kultury: Wycieczki

miejsce zbiórki: Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno

2019

  • wycieczka do sali zabaw Pszczółka Maja – 25.10.2019- , godz 14.00- 17.30
  • wycieczka do Dinoparku w Kołacinku – 19.07.2019- piątek godz 14.20-18.00
  • wycieczka do pasieki w Lipce – warsztaty mydlarskie -23.05.2019- czwartek godz 14.00-18.00
  • wycieczka do Papugarni – 19.03.2019r – wtorek, godz. 14.30-19.00
  • wycieczka do muzeum kinematografii – 24.01.2019, godz 14.00-18.00

2018

  • wycieczka do sali zabaw Hop Kula – 28.11.2018, godz 14.00-19.00
  • wycieczka do pasieki w Lipce – 27.09.2018, godz 14.00-19.00
  • wycieczka do ZOO w Łodzi – 06.08.2018, godz 14.00-19.00 (przełożona z 16.07 ze względu na złą pogodę)
  • wycieczka do stadniny koni „Karino: – 29.05.2018 (I grupa) 14.00-19.00; 30.05.2018 (II grupa) 14.00-19.00; Zbiórka 13.45
  • wycieczka do Figloraju, 30.03.3018, godz 14.00-19.00
  • wycieczka do kina do Łodzi na film „Byczek Fernando”, 26.01.2018 godz 14.00-19.00

2017

  • wycieczka do teatru Lalek Arlekin 16.01.2017 godz 11:00-14:00
  • wycieczka do figloraju 03.03.2017 w godz. 14:00-17:00
  • wycieczka do ZOO Borysew, 30.05.2017 w godz. 14.00 – 19.00
  • wycieczka do Doliny Skrzatów, 04 sierpień 2017 w godz. 14.00 – 19.00 (przełożona z 21.07.2017 ze względu na złą pogodę)
  • wycieczka do Stadniny Koni, 27.09.2017 w godz 14.00 – 19.00
  • wycieczka do Wioski Indiańskiej, 20.11.2017 godz 14.00-19.00

Strefa Kultury: warsztaty, koncerty muzyczne, przedstawienia teatralne

miejsce: Stowarzyszenie „Prodesse” ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno

2019

  • Warsztaty teatralne – 21.10.2019; godz 15.00-16.00
  • Warsztaty zdrowego odżywiania –  Robimy koktajle: 25.09.2019; godz 16.00-17.00
  • Warsztaty plastyczne: 28.08.2019; godz 16.00-17.00
  • Warsztaty wyciskania soków: 07.08.2019; godz 16.00-17.00
  • Warsztaty plastyczne na Dzień Ojca: 18.06.2019; godz 15.30-16.30
  • Warsztaty plastyczne: 21.05.2019; godz 15.30-16.30
  • Warsztaty sensoryczno-manualne: 16.04.2019; godz 15.30-16.30
  • Warsztaty chemiczne: 05.04.2019r., godz. 14.00 – 15.00
  • Warsztaty z użyciem wosku pszczelego: 13.03.2019r, godz 15.00-17.00
  • Warsztaty sensoryczne : 11.02.2019r, godz 16.00-17.00 (przełożone z 31.01.2019r)
  • Warsztaty teatralne: 06.02.2019r, godz 15.00-16.00 (przełożone z 30.01.2019r)

2018

  • Przedstawienie Mikołajkowe: 07.12.2018, godz. 14.00 – 14.45
  • Audycja muzyczna „Niepodległa nuta”: 16.11.2018, godz 14.00-14.30
  • Warsztaty lizakowe: 24.09.2018, godz 15.00-16.00
  • Warsztaty teatralne: 27.07.2018, godz: 14.00 – 15.00
  • Warsztaty z sensoplastyki: 12.06.2018, godz 15.00-16.00
  • Czarodziejskie igraszki: 18.04.2018, godz 15.00-16.00
  • Warsztaty plastyczne: 19.03.2018, godz: 15.00-16.00 – przełożone z 26.02.2018 ze względu na niską frekwencje dzieci
  • Osikowe warsztaty: 08.01.2018, godz: 15:00-16:00

2017

  • pokaz mydlarski: 13.01.2017  godz 15:00-15:30
  • spektakl: „Serwus jestem Nerwus”: 10.02.2017 godz: 14:00-14:30
  • audycja muzyczna pt: „Coś o instrumentach ”: 22.03.2017r. w godz. 14:30-15:00;
  • warsztaty „Chińskie wynalazki” 18.04.2017r. w godz 14.00-15.00
  • Teatr Lalek Pinokio 18.05.2017 w godz. 14:30-15.00
  • warsztaty teatralne 06.06.2017 w godz 14.30-15.00
  • warsztaty plastyczne 26.07.2017 w godz 15.30-16.30
  • warsztaty teatralne cz II 25.09.2017 w godz 16.00-17.00
  • audycja muzyczna pt: „Ale w koło kolorowo”: 18.10.2017 w godz 14.30 -15.00
  • spektakl: „Co czuje Klaun”:  22.11.2017 w godz 14.15 – 15.00
  • spotkanie z Mikołajem: 06.12.2017 w godz 14.00-15.00