Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

Harmonogram projektu

Po zakończeniu projektu działamy dalej! Od 01.09.2021 zapraszamy na bezpłatne zajęcia świetlicowe dzieci chodzące do szkół podstawowych. Świetlica nadal jest czynna od godziny 14.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są w biurze Stowarzyszenia Prodesse, 42 717 65 42. Zapraszamy!

.

.

Realizacja projektu została przedłużona do dn. 31.08.2021!

Wznawiamy zajęcia terapeutyczne w placówce od 26.04.2021, w pełnym reżimie sanitarnym. Szczegóły i plan zajęć dostępne u wychowawców.  

Z przykrością informujemy, że placówka jest zamknięta w okresie 29.03-25.04.2021 w związku z pandemią COVID19.

Działanie: Termin: Miejsce:
rekrutacja 15.01.2018 – 16.03.2018,
biuro projektu czynne:
pn-pt w godz 9.00-17.00

————————————————–

Stowarzyszenie „Prodesse”
ul. Sikorskiego 42, 95-015 Głowno,
II piętro
opieka wychowawcza 19.03.2018 – 31.08.2021,
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

UWAGA:

Placówka zamknięta w okresie 29.03-25.04.2021 w związku z pandemią COVID19.

Placówka zamknięta w okresie 22-31.10.2020 w związku z pandemią COVID19.

Placówka zamknięta w okresie 25.03-05.07.2020 w związku z pandemią COVID19.

W dn. 27.08.2019 w ramach zajęć odbędzie się piknik nad jeziorem.

W dn. 16.08.2019 zajęcia są odwołane.

W dniu 24.06.2019 od godz 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny który odbędzie się na boisku Orlik na Borkach koło Dmosina Drugiego. Zajęcia w tym dniu są odwołane. Zapewniamy transport spod SP2 o godzinie 14.30.

W dn. 21.06.2019 zajęcia są odwołane.

W dn. 31.05.2019 z okazji Dnia Dziecka zorganizowane będzie w trakcie zajęć wychowawczych wyjście na pizzę.

W dn. 18-19.04, 02.05 zajęcia są odwołane.

W dn. 24-31.12.2018 zajęcia na świetlicy są odwołane.

W dniu 28.06.2018 godz 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny który odbędzie się na boisku Orlik na Borkach koło Dmosina. Zajęcia w tym dniu są odwołane.

W dniu 30.04.2018, 02.05.2018; 04.05.2018 świetlica będzie nieczynna.

————————————————–

Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie,
ul. Andersa 37,  95-015 Głowno
terapia  indywidualna (rehabilitacja
ruchowa, terapia psychologiczna,
pedagogiczna, Warnkego,
logopedyczna)
04.2018 – 31.08.2021,
pn, wt, śr, czw, pt
godz 14.00-19.00

W dn. 13-17.05.2019, 3-7.06.2019, 12-16.08.2019 odwołana jest terapia psychologiczna.

Od dn. 11.01.2019 odwołane są zajęcia z Panią Samantą Szubielak-Chudzią.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie,
ul. Andersa 37,  95-015 Głowno,
sala 36B – I piętro
sala rehabilitacyjna – I piętro

Zajęcia grupowe: DOGOTERAPIA

miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie
ul. Andersa 37

Rok 2019, 2020, 2021:

Uwaga! Zajęcia dogoterapii są odwołane od dn. 11.01.2019.

piątek: godz 17.00-18.00 – I grupa, godz 18.00-19.00 –  II grupa

Rok 2018:

wyjątkowo w dniu 27.04.2018r zajęcia odbędą się: godz 15.00-16.00 – I grupa, godz 16.00-17.00 –  II grupa

Zajęcia odwołane w dniach:

19.10.2018, 10.08.2018, 03.08.2018, 22.06.2018; 01.06.2018,

Zajęcia grupowe: TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie
ul. Andersa 37

Rok 2020, 2021:

W związku z pandemią COVID19 odwołane zostają zajęcia grupowe – TUS od 22.10.2020.

Od dn. 6.10 zajęcia TUS będą odbywać się w czwartki, o godz. 17, zamiast w piątki.

Zajęcia odbywają się w 3 grupach, w dniach:

wtorek:

16.00 – 17.00 – I grupa

17.00 – 18.00 – II grupa

piątek:

16.00 – 17.00 – III grupa

Zajęcia odwołane w dn. 14, 18 i 21.08.2020.

Rok 2019:

Od dn. 12.09.2019 zajęcia TUS odbywają się w 3 grupach, w dniach:

wtorek:

16.00 – 17.00 – I grupa

17.00 – 18.00 – II grupa

piątek:

16.00 – 17.00 – III grupa

Zajęcia TUS, które powinny odbyć się w dn. 01.11, odbędą się w dn. 29.10, w godz. 15.00-16.00.

Zajęcia TUS z dn. 27.09 są przełożone na 01.10.2019, godz. 15.00-16.00.

Dodatkowe zajęcia TUS odbędą się w dn. 22.08: grupa I w godz. 15.30-16.30; grupa II w godz. 16.30-17.30.

Zajęcia odwołane w dn. 14.05.2019, 04.06.2019 i 13.08.2019.

Uwaga! w dniach 26.03.2019 i 02.04.2019, ze względu na tematykę zajęć, odbędą się one w godzinach:

15.00 – 16.30 – II grupa

16.30 – 18.00 – I grupa

Rok 2018:

Terminy zajęć obowiązujące od 01.06.2018 r. – wtorek: 16.00 – 17.00 – II grupa, 17.00 – 18.00 – I grupa

Terminy zajęć obowiązujące do 30.05.2018 r. – wtorek: 15.30 – 16.30 – II grupa, 16.30 – 17.30 – I grupa

W dniu 18.12.2018 odrabiane będą zaległe zajęcia w grupach:

grupa I: w godz. 15.00-17.00;

grupa II: w godz. 17.00-19.00

UWAGA: zajęcia odwołane w dniach: 11.09.2018, 24.07.2018

W dniu 01.06.2018r zajęcia odbędą się: godz 15.00-16.00 – II grupa

W dniu 26.04.2018r zajęcia odbędą się: godz 15.00-16.00 – I grupa

Strefa Kultury i Sportu : warsztaty, koncerty muzyczne, przedstawienia teatralne, zajęcia sportowe

miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie
ul. Andersa 37, sala 21, hala sportowa

Warsztaty:

Rok 2021:

22.02.2020 – godz. 14.00 – 16.30 – wyplatanie koszyczków i wianków z wikliny papierowej

Rok 2020:

13.01.2020 – godz. 15.00 – 18.00 – warsztaty kulinarne z pieczenia pizzy „Zrób to sam”

Rok 2019:

17.12.2019 – godz. 15.30 – 18.00 – warsztaty bożonarodzeniowe, tworzenie wianków i wizyta Św. Mikołaja

08.10.2019 – godz. 15.00 – 16.00 – warsztaty – tworzenie ekotorby

05.04.2019 – godz. 15.30 – 16.30 – warsztaty chemiczne

15.03.2019 – godz. 15.00 – 17.00 – warsztaty tworzenia świec z wosku z Panem Miodkiem

18.01.2019 – godz. 15.30 – 17.30 – warsztaty florystyczne na Dzień Babci i Dziadka

Rok 2018:

 07.12.2018 – godz. 15.00 – 16.30 – Mikołajkowy pokaz iluzjonistyczny

24.09.2018 –  godz 16.00 – 17.00 – warsztaty lizakowe ( miejsce – Przedszkole „Osinkowo” ul. Sikorskiego 42, Głowno )

27.07.2018 – godz: 15.30 – 16.30 – warsztaty teatralne – część II

20.04.2018 – godz: 15.30 – 16.30 – warsztaty teatralne

11.05.2018 – godz 15.00 – 16.00 – czarodziejskie igraszki – warsztaty iluzjonistyczne

Wycieczki:

Rok 2021:

05.02.2021 – wycieczka do Pasieki w Lipce, warsztaty z robienia świec z wosku pszczelego , godz 14.00-19.00

22.01.2021 – wycieczka do Pasieki w Lipce, warsztaty z robienia mydła, godz 14.00-19.00

Rok 2020:

25.09.2020 – wycieczka do Pasieki w Lipce, godz 14.00-19.00

21.01.2020 – godz. 14.00-18.00 – wycieczka do Ancymondo

Rok 2019:

27.11.2019 – godz. 15.30-18.30 – wycieczka do „Kula Hop” W Bratoszewicach

26.08.2019 – godz. 15.00-19.00 – wycieczka na basen w Brzezinach

05.08.2019 – godz. 15.00-19.00 – wycieczka na basen w Brzezinach

29.07.2019 – godz. 15.00-19.00 – wycieczka na basen w Brzezinach

24.06.2019 – godz. 14.30-19.00 Piknik Rodzinny  – boisko Orlik koło Dmosina Drugiego

03.06.2019 – godz. 15.00-19.00 – wycieczka na basen w Brzezinach

15.02.2019 – godz. 14.00-19.00 – wycieczka do Planetarium w Łodzi na pokaz „Początki ery kosmicznej”

Rok 2018:

03.12.2018 – godz. 14.00-19.00 – wycieczka na warsztaty „Świąteczne Wypieki” (miejsce – restauracja „Pod 5 Aniołami”, ul. Smardzewska 2, 95-002 Łagiewniki Nowe) UWAGA! ZMIANA z 28.11.2018 na 03.12.2018

19.10.2018r. wycieczka do kina do Łodzi, godz 14.00-19.00

27.08.2018r. wycieczka do Pasieki w Lipce, godz 14.00-19.00

22.06.2018r. wycie-czka do kina do Łodzi, godz 14.00-18.00

Zajęcia sportowe:

Rok 2021:

W dn. 22.02.2021 zajęcia sportowe zaczną się o godzinie 16.30 i potrwają do godziny 18.30 z powodu odbywających się tego dnia warsztatów.

Poniedziałek –  godzina 15.30 – 17.30

Rok 2020:

Zajęcia odwołane w dn. 02.11.2020.

Zajęcia odwołane w dn. 27.07.2020.

Poniedziałek –  godzina 15.30 – 17.30

Rok 2019:

W dn. 29.07., 05.08 i 26.08.2019 w ramach zajęć sportowych odbędą się wycieczki na basen w Brzezinach.

Zajęcia odwołane w dn. 24.06.2019.

W dn. 03.06.2019 w ramach zajęć sportowych odbędzie się wycieczka na basen w Brzezinach.

Poniedziałek –  godzina 15.30 – 17.30

Rok 2018:

Zajęcia odwołane w dniach:

  • 03.12.2018r;
  • 24.09.2018r;
  • 27.08.2018r;
  • 30.04.2018r